El destino del amor

Virtualus pasaulis
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 El destino del amor

Go down 
AutoriusPranešimas
Andrea Rodriguez
Negalintis gyventi be EDDA
avatar

Pranešimų skaičius : 946
Join date : 2011-02-05
Age : 29
Miestas : Tierra de oro

RašytiTemos pavadinimas: El destino del amor   Sk. 02 06, 2011 6:03 am

"El destino del amor" tai mūsų pačių kuriamas serialas.
Visi veikėjai yra pagrindiniai.

Vieta:
"Tierra de oro" miestelis, įsikūręs netoli nuostabaus "Aquadeoro" ežero. Miestą supa nepaprastai derlinga žemė, kurią valdo Rodriguez šeima.

San Diegas yra daug didesnis už "Tierra de oro". Tai pramogų ir laisvalaikio praleidimo miestas, pilnas prekybos centrų, madingų paruoduvių ir kitokių įstaigų.

Veiksmas:
Trys Rodriguez dukterys sužino apie tėvų mirtį ir joms paliktą turtą-"Tierra de oro" žemes. Merginos palieka savo įprastus darbus ir sugrįžta į miestelį kuriame praleido visą savo vaikystę. Sužavėtos miestelio ir jo apylinkių grožio seserys nuspręndžia pasilikti miestelyje ilgiau ir įvykdyti paskutiniają tėvų valią - rūpintis "Tierra de oro" gyventojais ir žemėmis. Tačiau viskas pasidaro sunkiau, kai į merginų valdomą teritoriją pradeda brautis Dominguez šeima. Jie nori privatizuoti visą miestelį ir jį nugriovus pastatyti modernų viešbutį, kuris atneštų jiems dar didesnius turtus. Merginos pradeda aršią kovą su Dominguez šeima, tačiau likimas viską apverčia auktyn kojomis. Visus planus sugriauna meilė. O apylinkėse pasirodžius Serrano šeimos vaikinams viskas pasidaro dar sunkiau. Vieninteliai galintys padėti lieka ilgamečiai Rodrigues draugai bei "Tierra de oro" gventojai Ruiz'ai bei likusieji miestelio gyventojai.

Veikėjai:

Rodriguez šaima:
Iš jų liko tik trys Pedro ir Valerios dukterys-Vanessa, Angelique ir Andrea. Mirus tėvams merginos atvyko į Tierra de oro miestelį kad galėtų pasirūpinti juo ir jo gyventojais.
Vanessa-Jauniausia sesuo, besimokanti Jailyje, tačiau dėl tėvų mirties atvyko į miestelį. Jame sutiko vaikystės draugą Roberto Ruiz, kuriam šiltus jausmus puoselėjo jau nuo mažumės.

Angelique- Vidurinioji dukra.Europoje dirbo daktare ir jai puikiai sekėsi. Visada svajojo atidarysi savo kliniką ir planuoja tai padaryti Tierra de oro miestelyje. Mergina susižavi Serrano šeimos vaikinais: Alejandro ir Ramon, ir nežino kurį pasirinkti.

Andrea-vyriausioji sesuo. New York'e dirbo rūbų dizainere ir tikėjosi kad tuoj atidarys savo parduouvę. Deja, viskas pakrypo kita linkme ir mergina neįgyvendino savo svajonės. Mergina pamilo Cristiano Dominguez, priešą, dėl to jų meilei nepritaria nei Dominguezai nei Rodriguezai.

Dominguez šeima:
Edmundo Dominguezo pradėtą viešbučių verslą tęsia jo vaikai Cristiano ir Catalina.
Cristiano-Visai nenorintis tęsti tėvų verslo, tačiau dėl jų atminimo stengiasi save nugalėti ir padeda sesei rūpintis viešbučių verslu. Atvykęs į Tierra de oro vaikinas iš pirmo žvilgsnio įsimyli priešę Andrea Rodriguez, ir nors visi aplinkiniai tam nepritaria, jis bet kokia kaina siekia būti kartu su Andrea.

Catalina-Dominguezų dukra, pasiryžusi bet kam, kad tik praplėstų viešbučių verslą ir turėtų daugiau pinigų. Mergina visada su savimi nešiojasi ginklą ir drąsiai gąsdina miestelio gyventojus kad su jais bus susidorota, jei neatiduos miestelio į Dominguezų rankas. Visai atsitiktinai mergina pamilsta kaimo vaikį Roberto Ruiz, tačiau dėl jo socialinės padėties niekam to nesako, nors dažnai apie jį galvoja. Kadangi vaikinas įsimylėjęs Vanessą Rodriguez, Catalina stengiasi jai pakenkti labiau nei kitoms Rodriguezų seserims. Kad nekiltų įtarimas ji susižada su Ramonu Serrano.

Serrano šeima:
Tai labai turtinga šeima, gyvenanti San Diege, tačiau dėl Ramono ir Catalinos sužadėtuvių abu broliai atvyksta į Tierra de oro.
Ramon-Vyresnysis sūnus, susižadėjęs su Catalina Dominguez, tačiau pamilęs Angelique Rodriguez. Vaikinas pasimetęs ir nežino ką daryti:tuoktis su Catalina ar likti su Angelique.

Alejandro-jaunesnysis Ramono brolis. Atvykęs į miestelį jis įsimyli Andrea, ir nors jaučia kad jį myli merginos sesuo Angelique, jis nieko nenori keisti. Todėl įsidarbina Rodriguezš laukuose ir slėpdamas savo pavardę bando priartėti prie Andreaos.

Ruiz šeima:
Ilgamečiai Rodriguezų šeimos draugai bei miestelio gyventojai, kuriems priklauso ketvirtadalisdalis Tierra de oro žemių, tačiau jie to nežino.
Roberto-šeimos pasididžiavimas. Nors vaikinas jauniausias šeimos narys, tačiau puikiai išlaiko tėvus ir jų namą.

Victoria-vyresnioji Roberto sesuo. Mergina susižadėjusi su vaikystės draugu Manueliu Santos, kuris taip pat miestelio gyventojas. Jie abu dirba Rodriguezų dvare. Victoria Andreaos Rodriguez sekretorė, o Manuelis technikos inžinierius.

Stefania ir Esteban- tėvai, saugantys nuo miestelio paslaptį apie dalį Tierra de oro žemių.

Kiti veikėjai:
Manuelis Santos-Victorios Ruiz sužadėtinis, ištikimiausias Rodriguezų darbininkas, besirūpinantis technika.

Dulce Tejeda-geriausia Catalinos Dominguez draugė, gyvenanti San Diege, tačiau mėgstanti ilgai svečiuotis draugės viloje Tierra de ore.

Jarmaine Santiago-Cristiano sužadėtinė, gyvenanti San Diege. Sužinojusi kad jos mylimasis išvyko į Tierra de orą atvyko į miestelį saugoti jį nuo svetimų akių.Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://edda.forumotions.net
 
El destino del amor
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Serijų aprašymai
» Kuri sesė?
» Diskusijos
» Čigoniška meilė (Amor gitano)
» Meilės saitai (Lazos de amor)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
El destino del amor :: Sveiki atvykę! :: Svarbu!-
Pereiti į: